Skip to content

معـــرفـــی
شــــرکــت

شرکت صنایع ایمنی پوشا در سال ۱۳۷۴ با هدف تولید انواع دستکش‌های آستردار صنعتی محافظ شیمیایی و مکانیکی اقدام به تاسیس کارخانه و راه اندازی خطوط تولید خود نموده  است.

این شــرکت با دارا بودن خطوط تولید متعدد ، ماشین آلات تمام اتوماتیک ، قالب های آرگونومیک مورد تایید استانداردهای بین المللی و فرمولاسیون های خاص مواد و کادری مجرب توانایی طــراحی و تولید انواع دستـکش‌های آستـــردار صنعتــی را با ظرفیـت چهار میلیون جفت در ســال مطابق استانداردهای روز دنیا دارا می‌باشد.

این شرکت به عنوان بزرگتـرین تولید کننده دستکش‌های آستردار صنعتی در ایران سیستم مدیـریت کیفیت خود را بـر اساس استاندارد ISO9001:2015 اجرا می‌نماید و بهبود مستمر فرآیندها، کیفیت محصولات و رضایت مشتری را سـرلوحه فعالیت‌های خود قـرار داده است.

کلیه دستکش‌ها مطابق استانداردها و دستورالعمل‌های تدوین شده اتحادیه اروپاEN420 , EN388 , EN374 طراحی، تولید و بسته بندی می‌گــردند و دارای تاییدیه استاندارد از موسسه SATRA انگلستان می باشند.

این استانداردها مورد تایید اداره کار و امور اجتماعی ایران نیز می باشد. همچنین آسترهای تمام دستکش ها دارای مواد  ضد باکتــری می باشنـد که از بوی بد دستـان و بیماری های پوستــی جلوگیــری می نماید.

موسس کارخانه و مدیریت شرکت توجه ویژه ای به کیفیت محصولات داشته و در این راستا واحد کنترل کیفی مجزا با نظارتی محسوس بر تولید را ایجاد نموده اند که تمامی مراحل تولید اعم از بافت و دوخت آسترها ، ساخت مواد ،تولید و بسته بندی در محیطی کاملا مکانیزه و تحت نظارت متخصصان صورت می گیرد.

چشــم‌انــداز

شرکت صنایع ایمنی پوشا تلاش میکند تا خود را به عنوان یک شرکت تولیدی با استفاده از تکنولوژی های نوین در سطح بین المللی و با کیفیتی جهانی در جایگاه رهبر، منحصرترین و بزرگترین تولید کننده دستکش های آستر دار صنعتی – شیمیایی در ایران و منطقه اطراف حفظ نماید و بعنوان پیشرو در وفادارسازی مشتریان و اولین انتخاب برای حفاظت از دستان در صنعت مطرح باشد.کلیه کارکنان شرکت بر این باورند که برای رسیدن به این چشم انداز ، تولید محصول با کیفیت عالی همراه با رویکرد مدیریت سبز و تلاش برای توسعه پایدار امری اجتناب ناپذیر است.

کـلام آخـر مـا

تولید بهترین و با کیفیت ترین محصول با تنوع بالا و مطابق با نیاز مشتری برای حفاظت از دست و کار آسان و ایجاد اطمینان و آرامش خاطر مشتریان از ضمانت محصول می باشد.

طراحی سایت: استودیو کولـی